Tajemny klucz do Millennium skandalisty Stiega Larssona

Polityczna korupcja, niewyobrażalna przestępczość, przemoc wobec kobiet, prostytucja, prawo do prywatności w epoce Internetu oraz niekontrolowana władza, jaką dysponują środki masowego przekazu – oto świat jaki wyłania się z książek Stiega Larssona. Autor posługuje się konwencją kryminału i z lubością pławi się w ostrej krytyce współczesnego społeczeństwa, klas rządzących i światowej finansjery.

Tajemny klucz do Millennium skandalisty Stiega Larssona to proza nieprzewidywalna i bezkompromisowa, fascynująca i mroczna. Zakochał się w niej nawet Mario Vargas Llosa: „Powtarzam raz jeszcze, wcale się tego nie wstydząc: wspaniała”, zaś krytycy i czytelnicy na całym świecie okrzyknęli ją arcydziełem gatunku.

Wydawnicza sensacja, doskonały autor kryminałów, który pojawił się znikąd. Świat powieści kryminalnych rzadko jednocześnie podziwia i żałuje tak wielkiego talentu, jak Stieg Larsson.

Jeśli jesteś fanem powieści Stiega Larssona, zapraszamy na literacką ucztę, która osłodzi fakt, że kolejne tomy już nie powstaną. Znajdziesz tu informacje najbardziej soczyste, zaskakujące, niezwykłe, a czasem nawet skandalizujące, dotyczące zarówno trylogii, jak i postaci samego Stiega Larssona. Pozwolą Ci one zobaczyć fabułę z zupełnie innej perspektywy, oferując jednocześnie ponowne przeżycie bardzo silnych emocji.

Opinie czytelników

Opinie pochodzą z serwisu lubimyczytać.pl